HAKKIMIZDA

Setap Bilişim Hizmetleri


Matematik Mühendisliği ve Bilgisayar Programcılığı eğitimi alan, otomotiv sektöründe çeşitli görevlerde uzun yıllar çalışan iki arkadaş çıktık bu yola.
Otomotiv sektörünün ihtiyaçlarının gelişen teknoloji ile birlikte büyüdüğünü ve değiştiğini gördük.
Yazılım projelerimizi hayata geçirmek için Setap Bilişim Hizmetlerini 2015 yılında faaliyete geçirdik ve işimizi kurduk.
Sektörün internet erişimi olan her yerden, her ortamdan bilgisayar, tablet ve cep telefonunda çalışan mobil çözümlere ihtiyacı vardı.
Portal projemizin otomotiv sektörüne karlı ve faydalı olacağına inanıyoruz.
Müşteri Destek Hizmetlerimize ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyetine en yüksek önemi veriyoruz.
Tüm ürünlerimize 15 gün koşulsuz geri iade garantisi veriyoruz.

Vizyonumuz;
Türkiye'de otomotiv sektöründe en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Misyonumuz;
Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir. Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, sürekli devam eden arge çalışmalarımızla gelişen teknolojiyi hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

Kalite Politikamız;
Kalite politikamız, hiç son bulmayacak mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdir. Kalite politikamızın temeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır.

Bu çerçevede;
Müşterilerimizin taleplerinden başlayarak hizmetin sunulmasına kadar olan süreçlerin dökümantasyonu oluşturulmuş, tüm aşamalar kayıt altında takip edilecek şekilde yapılandırılmıştır.

Amacımız;
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümlerle karşılamak, verimliliği arttırmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak, uzun yıllar beraber çalışabileceğimiz müşteriler kazanabilmektir.


SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Uploaded image

SATIŞ ÖNCESİ DESTEK HİZMETLERİ
Satış öncesi soracağınız tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.

Uploaded image

YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Yazılım ekibimiz siz işinizi daha kolay yapmanız için çalışıyor.

Uploaded image

7/24 DESTEK HİZMETLERİ

Teknik destek ekibimiz sizin için çalışıyor.

7/24 Destek Hizmetleri
destek@setap.net
H.içi ve H.sonu 7/24

Müşteri Hizmetleri
0850 532 24 00
H.içi 09:00 - 17:00